Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok ti kimossatok az...

Lanyok ti kimossatok az ujonnan vett fehernemut?

Figyelt kérdés
(bocsanat de nincs lehetosegem ekezetekkel irni)
2011. jan. 30. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát engem most nagyon fújogni fogtok, de én semmit nem mosok ki az első hordás előtt.

Nagyon peches vagyok és rengetegszer előfordúlt velem, hogy kimostam a ruhát (kézzel öblítettem) és tönkre ment.Ezek után úgy vagyok vele, hogy legalább egyszer tuti lehessen rajtam.

2011. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem hordok bugyit:)
2011. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

17:28nak

az en kerdesemet is az ihlette,hogy vettem egy szep fekete csipke szetett a Jolidonnal kimostam es elnyult.Felhuzatm magam,hogy anyira nem lehet megbizni a minossegben.En arra voltam kivancsi,hogy volt-e valaki aki megjarta az uj fehernemukkel,de vegulis nem kaptam ra valaszt,mert mindenki annyira elovigyazatos!!!

2011. jan. 31. 14:19
 14/16 anonim válasza:

Lanyok ti kimossatok az ujonnan vett fehernemut?


En arra voltam kivancsi,hogy volt-e valaki aki megjarta az uj fehernemukkel,de vegulis nem kaptam ra valaszt,mert mindenki annyira elovigyazatos!!!



Kedves Kérdező, akkor miért nem úgy kérdezel, hogy egyértelmű legyen? Ha bővebben kifejtetted volna akkor biztos mindenki olyan választ adott volna rá amilyenre Te számítottál...

2011. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de a kérdésedből ez egyáltalán nem jön le. Pláne, hogy az egészség témakörbe írtad ki, senki nem gondol arra, hogy te arra vagy kíváncsi, hogy nyúlt-e már el valakinek az új melltartója...
2011. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én soha nem mosom.1 hétih hordom aztán kidobom!:)
2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!