Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensim elmúlt és most 2 napja...

Mensim elmúlt és most 2 napja megint görcsölgetek és barnázok, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Január 22-én megjött a mensim!4 napig tartott!2 napig barnáztam 2 napig véreztem...(bocsi)Elmúlt ahogy szokott és most tegnap megint elkezdett görcsölgetni a hasam és szúrni a ball petefészkem....fájnak a melleim és elkezdtem barnázni....olyan mintha meg akarna jönni!Mitől van ez?Most mensi leszmegint? Vagy mi a baj?Volt valaki így?
2008. jan. 28. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy valami megzavarta a ciklusod. Lehet az egy nagyobb felfázás, terhesség, bármi.


Ha esélyes a baba, csinálj egy terhességi tesztet. Ha nem esélyes, akkor ha ez még egyszer előfordul, menj dokihoz vele.

2008. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát az igazság az hogy babát szeretnénk.tehát előfordulhat a baba.Bár rendesen megvolt a mensim és a mennyisége is olyan volt mint szokott!A másik meg az,hogy az én ciklusom mindig változó!5 hónapja hagytam abba a gyógyszert és még nem állt be! De ilyen akkor sem fordult még elő velem!De ha rendesen megjött,hogy lehetek terhes?
2008. jan. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!