Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapelőtt véres folyásom...

Tegnapelőtt véres folyásom volt, tegnap barnáztam nagyon ma meg ilyen húslészerű folyásom van. Mitől lehet? Méhnyakrák megelőzző állapotban vagyok, ugye nem lettem rákos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Méhnyakrák megelőző állapot: legalább P4es lelet.

Voltál orvosnál, ő állaítottas meg?

Nőgyógy. vizsgálat után előfordulhat pecsételés, vérezgetés, pláne ha van enyhe erosio-méhszájseb- is.

Tudom, banális, h menj el dokihoz minél előbb, de ha tüneteid nincsenek is, félévente akkor is kötelező megnézetned magad!!

2011. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állapította..helyesen.bocs
2011. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,5 éve ebben vagyok és ő állapította meg P3 HSl hpv
2011. febr. 5. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:
3 havonta járok ,legutóbb novemberben végén voltam
2011. febr. 5. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valszínűleg kellett kapnod valamilyen kezelést is!

Ez fontos, mert a HPV egy vírus, ami okozhat méhnyakrákot.

A P3 még azért nem vészes, bár rezeg a léc, bocs a kifejezésért. Mindenképp lásson doki, ha ilyen tüneteid vannak.Gyakran spontán elmúlik, de nem nélkülözhető a gyógyszer és a hüvelykúp.

Nekem akkor voltak ilyen tüneteim, amkor méhszájsebre hüvelykupot raktam fel naponta, akkor kis vérzés mindig jött. Úgy tudom, a P3 erős gyulladás és a P4 a rákmegelőző állapot! De nem is ez a lényeg, hanem figyelj oda magadra nagyon, nehogy komolyabb baj legyen!! Jobbulást!

2011. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

bocsánat P3 Hslil Cin I-II hpv van a leleteimen

a Cin miatt mondta ,hogy abba vagyok ,volt már egy konizációm is 1 éve

2011. febr. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!