Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Refluxom is van, de már...

Refluxom is van, de már sokszor nem tudom, hogy mit egyek, hogy komfortosabb legyen a közérzetem? Milyen diétát javasoltok, ami mindkét problémámra jó lenne?

Figyelt kérdés
Két éve volt vastagbélgyulladásom és vastagbél megvastagodásom. Sokáig tünetmentes voltam, most újból fáj és görcsöl a hasam, pedig diétázom azóta is. Az utóbbi napokban nagyon és sokszor felpuffadok, és tompán fáj az alhasam.
2011. febr. 9. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A lelked kel helyretenni, mi az amiért "szarnak" érzed magad, mert valahol annak vesznek (vastagbélgyulladás) és ez neked ha ez túl nagy falat (nem veszi be a gyomrod és kinyitja a gyomorszájat)akkor rögtön refluxos leszel. Tapasztalat!!!! Gondolkodj el ezen és vagy fogadd el a helyzetet ha változtathatatlan (pl.munkahely) vagy emelj szót magadért és enyhülnek a tünetek. Ezenkívül Rennie mert az nem durva "drog"sima pattogatott kukorica és tej ami enyhítia tüneteket
2011. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!