Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti két-egy...

Menstruáció előtti két-egy hétben történhete?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti egy-két hétben van fehét folyásom ami túrós és kicsit fehéres. ez jelenthet gombás fertőzést? fájhat a hátam,feszülhet egykicsit a mellem? vagy ez terhességre utal?
2011. febr. 9. 21:15
 1/7 anonim válasza:
A gombás fertőzés legtöbbször(99%)viszket és vizelési ingered van állandóan.A folyás,hátfájás,mellfeszülés gyakori tünet menses előtt.Szerintem arról lehet szó,hogy megjön.Nem tudom késik-e vagy van-e hányingered?És mikor voltál a barátoddal?Ha van 1500ft-od vegyél tesztet ,mert van,hogy ideges az ember és azért késik.Akkor legalább biztosan megtudod.
2011. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem késik, mert 17dike előtt kell megjönnie. barátommal nem tudtam együtt lenni, mert nem sikerült a próbálkozás mert túl szűk voltam. és a bejáratig jutott el.de úgy próbáltuk hogy előtte ő elment mert segitettem rajta. majd elment levette, és letisztitotta magát. majd úgy próbált, de egy perc sem telt bele kivette, mert nagyon fájt.de nem tudott, behatolni semennyire
2011. febr. 9. 21:37
 3/7 anonim válasza:
Szerintem akkor ez a peteérést követő hormon reakció.Nálam is a 14.naptól kezdődnek ezek,sőt az arcom is tiszta kiütés.Az utolsó héten már jobb és amikor megjön akkor elmúlik a fájdalom,feszülés,kiütés,minden.Nem tudom,hogy megtörtént-e már konkrétan máskor, de lehet kapni sperma ölő zseléket ami nem helyettesíti az óvszert v. gyógyszert,de kivédi az ilyen próbálkozós eseteket.
2011. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig nem hatolt be sosem.
2011. febr. 9. 22:09
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy értem ilyen még nem volt nekem.
2011. febr. 9. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Akkor nincs gond,szerintem.Az én első kapcsolatomban sosem sikerült a behatolás hasonló gond miatt,de állandóan aggódtam.Aztán egy tapasztaltabb második kapcsolatban túlestem rajta,azért hívom így mert nagyon fájt,vérzett szerencsére nem lettem terhes mert nem védekeztünk.Egy évig eszembe sem jutott újra,szakítottunk is.Majd lett egy fél éves kapcsolatom,ott már jó volt és nem is fájt.
2011. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Beteg lettem és tegnap meg is jött:)

És a betegség miatt is voltak ezek a előjelek.

2011. febr. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!