Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok fehér folyásom...

Nagyon sok fehér folyásom van. Mi lehet? Gomba?

Figyelt kérdés

A bugyimon is meglátszik, hogy fehér.. :O Már raktam be tisztaságit, de azért mégis zavaró...

Amúgy nem viszket, nem fáj, semmi gond nincs, csak sok a folyásom.. ja, és elég erős illata van


2011. febr. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? menstruálsz már?
2011. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez van nekem is, nekem nem csak meglátszik, hanem át is ázik a bugyim!

Van mikor kevesebb van mikor több, ciklustól függ!

Nem viszeket, nem csíp, nem ég, csak sok van!

A szaga hát meg olyan pisi szagaú!

Nekem nem gomba az tuti,de még fog.gátlót se szedek, hogy attól lenne!Rendesen tisztálkodom!

Sima krémes,testáplószerű!

Jó pár éve ilyen, ugyhogy nem aggódóm!

nekem ez a normális ugy látszik!

Majd ha viszket, meg minden, na akkor gáz!

2011. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, menstruálok, 15 éves vagyok, 10 évesen jött meg.


Nekem is tiszta olyan volt a bugyim, kb olyan 3x3 cm-es foltban.. :S Egész nap..

2011. febr. 10. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az erős illat miatt szerintem jobb lenne orvost megkérdezni.
2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy, és hogy menstruálsz-e.

Ha még nem jött meg, lehet csak meg fog jönni. Bár én már lassan 10 éve menstruálok, de nekem is folyton van folyásom. Hol erősebb, hol kevesebb. (Ma pl. szinte semmi nem volt..)

Szaga meg van, főleg hogy pisilünk stb... így a nap végére, akárhogy is tisztálkodik az ember, nem leszünk olyan frissek ott lent. Ha viszont már annyira büdös lesz, hogy messziről ruhán keresztül is érezni, akkor kezdj gyanakodni, hogy lehet, valami baj van.

Úgyhogy szerintem míg nem viszketsz ott lent, nem lesz fura sárgás-zöldes színű vagy túrós a folyásod, nem kell aggódnod. :)


De ha nagyon aggaszt, akkor menj el egy nőgyógyászhoz, és ő majd eldönti, hogy baj van-e vagy nincs :)

2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy épp kb 1 hónapja voltam nőgyógyásznál, és kb azóta van ez.. :S Akkor nem talált semmi nemnormálisat.

És utólag írtam, hogy már 5 éve megvan..

2011. febr. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!