Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elhasználthatom a...

Szerintetek elhasználthatom a hüvelytablettát?

Figyelt kérdés

Novemberben sárgás,kellemetlen szagú folyásom volt,kaptam rá hüvelytablettát,használtam,majd elmúlt.Még maradt belőle néhány db.Most megint előjött ugyanez,szerintetek elhasználhatom őket?Persze ha nem javul,elmegyek dokihoz.

17/L


2011. febr. 10. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az összeset el kellett volna használni,azért kaptál annyit amennyit,mert az a kellő mennyiség ahhoz,hogy elmúljon a gombád kislány.Felül fertőződtél,most kezdheted az egészet előlről,nem lesz elég megintcsak a maradék.
2011. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a "kedves" válaszod!

1.a 2. dobozból maradt még néhány szem,mert a doki úgy látta,hogy 1 doboz nem lesz elég,ezért vettem még egyet

2.nem gombám volt,hanem bakteriális fertőzésem,azért én csak jobban tudom,(különben a gomba viszketne,de látszik milyen tájékozott vagy)

2011. febr. 10. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el használni a megmaradt tablettát, de mindenképp menj el dokihoz, mert az is előfordulhat hogy valami más van a háttérbe, és nem elég az eddig alkalmazott kezelés.
2011. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,pont ezt fogom tenni:)
2011. febr. 10. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne a maradékkal kísérletezni. Antibiotikum-kezelés előtt tenyésztést és rezisztencia-vizsgálatot is ajánlott végezni és ez alapján megválasztani a gyógyszert. Az átmeneti javulás nem mindig jelent gyógyulást. Inkább azt kellene kideríteni, hogy mitől ismétlődik? Ugyanazt az antibiotikumot más bajra (légúti stb.) sem szokták egymás után többször adni.
2011. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!