Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombit használtam,...

Canesten Kombit használtam, és a 3 tabi után 2 nappal is még folyik belőlem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt tettem fel az utolsó hüvelytabit, viszont még ma is folyik belőlem a vivőanyaga... Meddig fog ez még tartani?

A hüvelykrémet pedig a tabletták használata nélkül is lehet alkalmazni, ugye?


2009. febr. 11. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a Canesten 3 napos gyogyszeres kezelése után se vagy tünetmentes,ajánlatosabb lenne nőgyogyászhoz menned.Szerintem vmi erössebb gyogyszerre,kupra van szükséged.A krémet használhatod,de attol a folyásod nem fog elmulni.
2009. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt-e közben coitus? Kezelve van-e a partnered is?

Ezek a dolgok csak együttes kezelés esetén működnek, mert különben oda- vissza megy a fertőzés, mint a ping-pong labda.

2009. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Addig örülj amíg folyik a tabid. Mert ha bennt marad akkor jöhet az intimzuhany.Várj még pár napot és ha még 1 hét múlva is folyik, akkor az már nem a tabletta hanem a gomba ami nem múlt el. Akkor viszont lehet hogy jobb lenne a dokihoz belátogatnod. De az intim zuhany is sokat segít ám. Remélem tudtam segíteni. :)
2009. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!