Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a tünetek alapján...

Lehet a tünetek alapján petefészekciszta?

Figyelt kérdés
Már több hete tompán fájdogál az alhasam. Néha még a combom is elkezd fájni. Ha pedig megjön, akkor elmúlik a fájdalom, pedig épp az ellenkezője lenne logikus. 1 hónap múlvára kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Szerintetek előbb kellene mennnem, mert ez sürgős eset? (22 éves vagyok)
2009. febr. 11. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, nem sürgős. Fontos, hogy vannak alapvizsgálatok, majd UH. Nyugi, nem lesz nagy baj!A tünetek alapján nem lehet kimondani, hogy petefészek cisztád lenne!

Bízz az orvosodban, nyugodj meg. Ha nincs , és nem lesz rosszabbodás várj.

2009. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmegyek holnap háziorvoshoz..félek,h petefészek gyulladás is lehet. Ő majd talán ad beutalót a nőgyógyáasztra,h ne kelljen 1 hónapot várnom.
2009. febr. 11. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is pont ezek a tüneteim, most fogok majd menni UH-ra. Nőgyógyászatra 1 hónap múlva van időpontom. Neked mi volt a bajod? Mi derült ki?

2009. okt. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!