Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felpuffadtnak és ennek követke...

Felpuffadtnak és ennek következtében "deformáltnak" (nem a szó szoros értelmében) látom az alhasam. Lehet ez menzitünet?

Figyelt kérdés
Kb 8 nap múlva kell megjönnie. Terhesség kizárva. Tudnátok ajánlani valami hasznosat az orvoson kívül? :-)
2009. febr. 11. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, ez a premenstruációs szindroma, vagyis menstruáció előtti tünetegyüttes egyik jele. Ilyenkor a szervezet visszatartja a folyadékot, és ha megjön, elmúlnak a tünetek.
2009. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. én is erre gondotlam, mert a fejem is fáj. a PMS mettől meddig tart azaz menzesz előttől menzeszig?! d ekb hány nap?

AZ SZTED NEM BAJ, HHA MEGNYOMOM az alhasamat akkor kicsit érzékeny?

2009. febr. 11. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni, van aki már középidőtől szenved a tünetektől, van aki csak pár nappal előtte. Az, hogy ilyenkor érzékeny a hasad, valószínűleg a puffadástól van. Figyeld meg, hogy ha megjön, elmúlik-e a kellemetlen érzés.
2009. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
néha nehéznek érzem ott lent... meg bizsereg. ez is tünet? köszi a hasznos infókat.
2009. febr. 11. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ezt már sajnos nem tudhatom, hiszen alhasi panaszokat emésztési zavarok is okozhatnak, és aki nőnek születik, az bizony sokszor nehezen tudja eldönteni, hogy ez most éppen minek köszönhető. Esetleg úgy tudod megállapítani, ha naplót vezetsz a tünetekről, és több hónap után összeveted, hogy a menstruációhoz képest mindíg hasonló időben jelentkeztek-e. Ez az egy ötletem van.
2009. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18 évesen még a napló nem jutott az eszembe, de elkezdem...talán könnyebben kiderítem ettőlfogva a menzim tüneteit. Te voltál már így?
2009. febr. 11. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már 40 éves vagyok, de mivel elég sok baj van az emésztésemmel, epekövem is van, nálam inkább az okozza a gondot. De az tény, hogy a PMS-t is meg szoktam érezni egy kicsit.
2009. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ne haragudj. sajnos a gond hamarabb jön, mint azt képzeljük.
2009. febr. 11. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, dehogy, nekünk nőknek sajnos épp elég bajunk van abból, hogy nőnek születtünk. Ez van.
2009. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:-) igazad van. most kezdem észrevenni, hogy nekünk aztán tényleg nem habostorta az élet. .. de szép is, feladattal teli. ez a sorsunk. én azért már kíváncsi vagyok milyen az ÉLET. remélem nem csalódom. ha igen,akkor nesze neki... legalább boldog fiatal vagyok :P hú ez nagyon filozófikusan hallatszott :)
2009. febr. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!