Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem magam olyan...

Miért érzem magam olyan fáradtnak?

Figyelt kérdés

kb már fél éve az van, hogy reggeltől estig totál fáradt vagyok, és nem tudok gondolkozni se.

Néha, amikor fel vagyok dobva az nagyon jó, de általánosságba véve nem érzem jól magam, főleg most télen.

most egészségesen étkezem, eszem vitaminokat is, de miért nem hatnak?:S

pl ma reggel is:

1alma

1banán

1kivi

+pici gyümölcs joghurt rá.

ennyi, és eztán egész nap:

-fáj a fejem, memóriám is gyenge, szal jó lenne ha segítenétek!


kössz előre is!


2009. febr. 11. 20:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jah, időben lefekszem, letargiás sem vagyok, vagy ilyesmi
2009. febr. 11. 20:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Friss levegő, séta, sport, felváltva hideg/langyos zuhany, szigorú napirend, korai kelés, fekvés max este 10-kor, számítógép max 1,5 óra/nap. Minden reggel és este befejezés hideg vizes zuhival!
2009. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
AZ előzőek plusz én elmennék egy orvoshoz hasonló tünetekkel, kérnék pl egy pajzsmirigy hormon vizsgálatot.
2009. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szervezetnem más, táplálóbb ételre is szükség van pluszban a leirtaidhoz. Egyetértek az előzőekkel. Egyél pl. kicsit több szénhidrátot (ne sokat) és sportolj sokat.. :-) jobbulást, én sem vagyok egy téli manó...alig várom a tavaszt :-)
2009. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lelkileg minden rendben van? Ugyanis a depressziónak is lehetnek ilyen tünetei. Én sajnos úgy érzem, most kezdek visszaesni 3 év után ebbe a betegségbe, és nekem is ilyen tüneteim vannak. Nagyon fáradt vagyok, nehezemre esik gondolkodni és mindenféle testi tünetek jelentkeznek, mintha beteg lennék. Ha nem, akkor esetleg próbálkozhatnál Béres cseppel,vagy valami roboráló készítménnyel.
2009. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

homeopátiás golyókat és cseppeket is szedek. Mert egyébként teljesen ki lennék idegileg.

am 15/L

2009. febr. 12. 11:59
 7/12 A kérdező kommentje:

régebben voltam nagyon letargiás, de mostanra valahogy próbálom ezt kompenzálni.

nehezemre esik mosolyogni is.

2009. febr. 12. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez mégiscsak lelki eredetű, depresszió. Esetleg próbáld meg az orbáncfüvet tartalmazó gyógynövényes készítményeket, valamint a Magne B6 tablettát.
2009. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

gondolod hogy segíthet?**

basszus már annyi mindent szedek:S

am én nagyon vidám csaj lennék, csak egyszerűen nem érzem jól magam.

legalább próbálkozok, és kitartó vagyok,,remélem sikerül kiegyensúlyozottnak lennem egyszer

2009. febr. 13. 20:20
 10/12 A kérdező kommentje:

komolyan, elöl nyomja valami az agyam. Nem kifejezetten fáj, hanem nyomja kifelé, mégpedig fél éve van ez.

Nem akarok idegbajos lenni:S

2009. febr. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!