Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka a barátnőm...

Mi lehet az oka a barátnőm vérzésének?

Figyelt kérdés

A Barátnőmmel már nem először csináljuk,kb 5-6. alkalommal.

Első pár alkalommal egyáltalán nem vérzett neki,viszont eléggé fájt neki....Utóbbi két(talán 3) alkalomnál először kicsit,majd legutóbb eléggé vérzett ,viszont nem fájt márneki,ez tegnap volt...de még ma is kísérte...


2011. febr. 15. 00:35
 1/9 Nigra válasza:

Hát így ebből nem annyira tudom megállapítani :) Kérdezek párat úgy könnyebb segíteni :)


- Szed-e fogamzásgátlót?

- Rendszeresen menstruál-e?

- Mióta menstruál? :)


Ezek nélkül nehéz :)

2011. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hali!

Nem szed,rendszeresen menstruál és ,hát pontosan nem tudom,de régóta már :)

2011. febr. 15. 13:11
 3/9 Nigra válasza:
Hülye kérdés, de nem fordulhat elő, hogy esetleg babát vár?
2011. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,hiszen előtte meg is volt neki...és amugy is védekezünk mindig :) nem lehet hogy még csak most szakadt át?
2011. febr. 15. 15:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan,ötlete sincs senkinek....?
2011. febr. 16. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hallottam már olyanról, hogy elsőre nem szakad át a szűzhártya csak pár alaklom után, bár hogy őszinte legyek ezt ilyen városi legendának tartottam kb. Mert hát a te f@rkad se volt kisebb elsőre se mint 5-6. alkalommal, szóval akkor miért ne szakította volna át elsőre?

De mit jelent a vérzett? Akkor ott egy kicsit, vagy később is, úgy értem miután együtt voltatok egész nap vérzett mintha megjött volna neki csak nem annyi vagy hogy? És mennyi idő telte el az együttlétek között napok hetek 1hónap, mert nem mindegy az se? Én egyébként ha ez nem szűnik meg 1-2 napon belül akkor orvost javasolnék mindenképpen.

2011. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlen felsértetted a hüvelyét pl.: ujjazásnál?
2011. febr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Később is vérzett ,mintha megjött volna neki...

az együttlétek között olyan 1-másfél hét telhetett el...

És nemhiszem,hogy ujjazással így feltudtam sérteni.

2011. febr. 17. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az első együttlét felborítja egy lány hormonháztartását, merthát ez mégiscsak változás a testében. Szerintem menjen orvoshoz. Legalább a doki megnyugtatja, hogy nincs gond.
2011. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!