Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mely oldalakon vezethetek...

Mely oldalakon vezethetek menzesznaptárat?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok ilyeneket? Köszi. :)
2011. febr. 16. 18:56
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:

ciklus.hu


Nagyon sok jó funkció van rajta! Én is ezt használom!

2011. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez net? Régen nagyon jól bevált egy kártyanaptár.
2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tinker Bell ***** válasza:

Neked miért kell a hírolvasgatáshoz net? Régen elég volt az újság!


Azért mert nagyon sokat segít azzal, hogy emlékeztetőt állíthatsz be, egy pár mentett menstruáció után kiszámolja hogy egész évben mikor fog megjönni,ovulációt számol. És még sorolhatnám...

Haladunk a korral!

2011. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm! :)

2. Csak mert az trendibb. :) És hallod, van sok plusz funkció is. Nem tudom, mik lehetnek, de mindjárt megnézem az oldalt. Egy papírlap vagy kártyanaptár el is veszhet, a zsebnaptáramba sem akarom írni, mindig lapozgatni kéne, meg őrizgetni a következő évben is. A számítógépemen sem szeretném tárolni, pár hónapja tönkrement az előző gépem, törlődött minden róla szervízelés során, mi van, ha ez is tönkremegy?

2011. febr. 16. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:

+1 voks a ciklus.hu-ra.

Egész jó kis oldal.

2011. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
+1 ciklus.hu :)
2011. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm, hogy írtatok!

de végül az intima.hu oldalt választottam.

ez valamivel jobban tetszett, az oldal felépítése, színvilága alapján, meg egyszerűbbnek tűnt, úgy értem, sok funkciót nem használtam volna a rengeteg opció közül, amit a ciklus.hu-n ajánlanak.

itt orvosoktól is lehet kérdezni.


nagyon köszi még egyszer! :)

2011. febr. 16. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy őrizgetni kellene az előző évi naptárat. Minek? Nem kötözködök, csak kérdezem mert érdekel. Én sose tartom meg. Elég ha az utolsó 2-3 hónapot tudom, hogy mikor volt meg nem? Mire kellene az előző évi?

Amúgy én a telefonom naptárába szoktam beírni, amikor megjön. Az mindig nálam van, mindig ki tudom számolni, hogy mikor fog megjönni a következő, bármikor jusson is eszembe. Ja és a mostani telómban van olyan funkció, hogy megadok egy napot és beírom, hogy pl 32 nap múlva hanyadika lesz és kidobja, szal még számolgatni se kell.

2011. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rendszeres ciklusnál tényleg elég lehet az utolsó 2-3 hónap, de akinek összevissza jön meg, annak lehet, hogy a 2-3 hónap az 1 évet ölel fel, és a nőgyógyászoknak sokat jelent, ha nem csak 1 évig visszamenőleg látják.

És akinek nem rendszeres, az nagy valószínűséggel hőmérőzik is, azt meg pláne nem füzetecskében fogom vezetni, mert 90. napos ciklus nem fér ki egy lapra.

2011. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, előtte amúgy én is telefonban vezettem, de mióta sz.akszik a ciklusom és hőmérőzök, muszáj a ciklus.hu-n vezetni, mert nagyon megkönnyíti a dolgot.

Felvihetek bármilyen adatot (pattanás, görcsök, petefészek fájdalom, nemi vágy mértéke, nyák állapota, szedett gyógyszerek, stb-stb.) és nagyon átláthatóvá teszi, hogy ciklusnapokra lebontva meg tudom nézni ezeket.

És bármelyiket kinyomtathatom, ha kéri a nőgyógyász.


De ha nincs ilyen macera és minden rendben van, akkor tényleg bőven elég a telefon.

2011. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!