Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újra fogamzásgátlót kezdtem...

Újra fogamzásgátlót kezdtem szedni, tegnap délután volt egy kis vérzésem, este bevettem ugye egyet bogyot, ma semmi nincs. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
elment a babám sajnos januárba,ugye ezt a dolgot befejezték egy mütéttel.a nögyógyászom irt fel fogamzásgátlót,hogy szedjem egy pár hónapig utána nagyobb esélyem lessz,hogy ujra teherbe essek.most kellene betegnek lennem ,tegnap délutá kezdett is nagyon kevés vér jönni belölem este ezért be is vettem egy bogyot,viszont ma semmi nincs!ilyen helyzetbe még nem volt pedig szedtem már gyógyszert.szedjem tovább,vagy ha ma nem jön semmi belölem ne vegyek be addig többet?elöre is köszi
2009. febr. 13. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdted, ne hagyd abba. Annyi, hogy akkor min. 1 hónapot várj, addig kieg. védekezés. Így biztos kialakul addigra a védettség. Különben a dokid is felhívhatnád.
2009. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!