Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3hónapja visszatérő gombám...

3hónapja visszatérő gombám van! Csak felületesen kezelgettem, canesten, stb! 3 hete voltam orvosnál, hogy folyásom van és viszketek. írt fel CNS-t, de kenetet nem vett, mert nem volt már labori rendelés.! Ismeri ezt a hüvelykúpot vki? Mennyire jó?

Figyelt kérdés
Egyébként miután voltam dokinál,megjött,tehát nem váltottam ki a gyógyszert,holnap fogom elkezdeni!Igen ám,csak 2napja nagyon kellemetlen szagú a folyásom,illetve a kisajkaknál az egyik oldalon kisebb fajta felmaródás keletkezett,amit bepanthennel kezelgetek!De most miért lett ennyire büdös???Ettől függetlenül elkezdjem holnap a gyógyszert????Esetleg vmi házi módszer,amivel ezt a bűzös folyást orvosolnám addig????Elkezdjem a gombára CNS-t???attól el fog múlni??
2011. febr. 17. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azért büdös feltehetőleg, mert teljesen elhanyagoltad. Remélhetőleg nem lesz belőle maradandó problémád. Ez baromi veszélyes, nem értem miért vártál vele 2 hónapot...

Szerintem kezdd el használni, vagy menj vissza az orvoshoz és kérd meg, hogy vegyen kenetet. De vmit most már muszáj csinálnod vele...

2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sosem hanyagoltam el,akárhányszor volt ilyen bajom,elmentem a dokihoz!Igényes nő vagyok!Egyébként a dokik mindig csak felületesen kezelgettek ki,mert ők baromira leszarták!Na de azért köszönöm!!Mindig ugyanazt a gyógyszert írták fel,ezt a CNS-t még nem,de se egy kenet,se egy candida vizsgálat,mert ugye felmerül a kérdés,hogy visszatérő,akkor nem candida???
2011. febr. 17. 22:18
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a kérdés nem volt megfelelően leírva,3hónap alatt,3x voltam dokinál!
2011. febr. 17. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nekem a kérdésből az jött le, hogy nem mentél dokihoz vele, csak egyszer, és csak otthon canestennel próbáltad kezelni.

Keress egy normális dokit és kérj kenetvizsgálatot.

És gondolkodj el azon, mi lehet az oka a visszatérő fertőzésnek. Pl. fogamzásgátló gyakran okoz ilyet. De akár a túlzott tisztálkodás (nem szereztél be másfajta tusfürdőt/intim mosakodót?), illatosított tisztasági betét (nem használsz mostanában másfajtát, mint eddig pl?) is. Vagy ne voltál mostanában beteges, nem kellett antibiotikumot szedned?

Ha van párod, őt is kezelni kell!! És amíg nem gyógyulsz meg, addig ne szexeljetek, mert visszafertőzitek egymást!

2011. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót!Megszakítással védekezünk!Tudom,hogy kezelni kell a partnert is,ma pl írattam pimafucort kenőcsöt is!Most a II.kerületi rendelőben voltam Tóth doktornál,ő írta fel a CNS-t!Intim lemosót évek óta használok...nem váltottam semmit!Egyébként egyszer volt már ilyen szagos dolog,akkor méhnyak-gyulladásom volt!De már tényleg baromira el vagyok keseredve....hihetetlen ez a visszatérő gomba!De remélem ez a CNS használ...!Már nagyon unom!!!A párom kitartó,de őt meg sajnálom,de ő mindenben mellettem áll!
2011. febr. 17. 22:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre próbáld meg a CNS-t. Ha nem javul pár napon belül, akkor menj el a dokihoz, és addig verd az asztalt, míg nem csinál egy tisztességes kenetvizsgálatot.
2011. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:)ez jó és igazad van!A párom azt mondta ő nem az asztalt veri,hanem a dokit!Köszönöm,és remélem,h használ ez az akármicsoda!
2011. febr. 17. 22:36
 8/16 A kérdező kommentje:
Azóta elhasználtam a cns-t....teljesen jó volt!Most kb egy hete megint kezdek vakarózni stb.Ezt már nem hiszem el!!!Időközben elkezdtem szedni fogamzásgátlót,attól pedig folyamatosan pecsételgetek!De már megint mitől viszket,ég??????Vki mondjon vmit,mert már nagyon el vagyok keseredve:((((
2011. márc. 27. 11:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Keress egy másik dokit. Egyébként ha ennyire hajlamos vagy a gombára, akkor én a helyedben egy dbig hagynám a tablettát.

Budapesti vagy? Magándokihoz jársz?

2011. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok....nem,a II.kerületben voltam!Most olvastam az ezüst kolloidról...és egy nőgyógyász is írt,hogy nagyon jó....lehet,hogy ki kéne próbálnom!
2011. márc. 27. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!