Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon vérzik. Normális ez?

Nagyon vérzik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Fél éve van meg a menstruációm. Eddig mindig pontos volt és 5-6 napnál nem tartott tovább. Most is pontosan jött meg február 14.-én. Tegnap már alig volt valami, de ma megint elkezdett nagyon erősen vérezni és nagyon görcsölt. Normális ez?

15/L


2011. febr. 18. 21:46
 1/5 Varga Mária tünde válasza:
1%
ez eggyálzalán nem normális szerintem sürgössen meny el egy nögyogyázoz szerintme a pete vezeték el van dugulva
2011. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak fél éve van meg, teljesen normális. Elég sokáig tart, mire beáll rendszeresre. Lehet, hogy az erős vérzés csak ma lesz, aztán holnap alig lesz valami foltmaradvány, amit találhatnál. Kádban ázástól is visszajöhet ugyebár, mert ilyen is van, hogy amikor hozzáér a víz vagyis sokáig ülsz benne, akkor valamilyen téren befolyásolja a hőmérséklet vagy mi, nem akarok hülyeséget mondani. Lényeg, hogy teljesen normális dolog ez, még egy fél évig általában kitart, mire rendszeres lesz. 24/N
2011. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek mi köze a petevezetékhez?

Egyébként nem árt, ha orvoshoz mész. Valószínűleg nincsen semmi katasztrófa,előfordulhat az ilyesmi, de inkább lásson orvos.

2011. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ma ültem kádban, de nem többet mint 5 perc

én is erre gyanakodtam

de szerencsére már a görcs elmúlt:)

2011. febr. 18. 21:56
 5/5 anonim válasza:
mondtam hogy ne nyeld le egybe szegény gizmót...
2011. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!