Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje lóg a mellem. Mitől...

Egy ideje lóg a mellem. Mitől van? :S 16/L.

Figyelt kérdés
Egy éve szedek lassan fogamzásgátlót és azóta nőttek a melleim. Nem is vettem eddig észre hogy megereszkedtek volna kissé a melleim. Decemberbe nem szedtem f.gátlót és valahogy azóta vettem ezt észre nálam. Mi lehet a probléma és mivel lehet újra feszesebbé tenni?
2011. febr. 19. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy mellek mindig is lógtak, nagyon sok mindent nem tudsz tenni ellene. Bőrradír, hogy feszes legyen a bőröd, és sport, hogy mégse csak úgy a levegőben legyenek. (a nagy mellek csak akkor nem lógnak, ha azok műcsöcsök)
2011. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz, és milyen melltartóban?
2011. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért annyira nem nagyok ám sztem :D 80 v 85/B. háát sportosztályba járok úgyhogy heti 6 tesióra és röpiedzés.
2011. febr. 20. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
jah lemaradt bocsi. sima melltartóban, gondolom sportmelltartóban kéne.:/
2011. febr. 20. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap 19:05 vagyok.


Kedvesem, már meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet. Annyi eltéréssel, hogy KIZÁRÓLAG jó sportmelltartóban. Az lehet, hogy van a lógásnak más oka is, de hogy a normál melltartóban a legjobb úton vagy a csúnya, lógós mellek felé, az hétszentség. Főleg egy olyan ugrálós sportnál, mint a röpi. Futós, ugrálós sportokat csak sportmelltartóban csinálj.

2011. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!