Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maradjon a szőr vagy ne?

Maradjon a szőr vagy ne?

Figyelt kérdés
nőgyógyászhoz kell mennem, de még sohasem voltam. nem tudom hogy illik. leborotváljam, vagy ne?
2011. febr. 19. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Ő már látott mindenfélét. Neked kell eldöntened, hogy kellemetlenül fogod-e érezni magad 'csupaszon' , vagy esetleg kellemetlen lesz ha rajta hagyod.

Én leborotválnám.

2011. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alapból igényesebb és higiénikusabb lenne ha mindig le lenne
2011. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én csak bikinivonalnál szoktam, ahogy mindig.

Bocs az OFF-ért, de vajon szurna mikor nől, ha teljesen leborotválnám? Párom emlitette.

2011. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

borotváld csak le, ha normális a nőgyógyászod, akkor elmeséli, hogy miért HÜLYESÉG BOROTVÁLNI


és egyáltalán nem higiénikusabb a csupasz, a szőr pont azért van ott, hogy szellőzzön a nemi szerved és a környéke, ha borotválod, akkor begyulladhatnak a szőrtüszők + nincs meg a szellőzés és bepállik, amit baromira szeretnek a gombák és egyéb kórokozók

2011. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

(engem megdicsért amiért nem borotválom)

szerintem az orvosnak tök mind1, így is úgy is meg tud vizsgálni

2011. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"alapból igényesebb és higiénikusabb lenne ha mindig le lenne"


Ez egy baromság. Pont az az egészségesebb, ha meghagyod a szőrt.

De egyébként halálosan mindegy az orvosnak, hogy mit csinálsz vele. Ha nem szőrteleníted, akkor nehogy már az orvos miatt szenvedj vele. Már bocs, de nem szexelni mész, meg divatbemutatóra.

Menj úgy, ahogy alapból is hordod.

2011. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy szőrös-e a puncid vagy csupasz.
2011. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. nagyon sokat segítettek. ettől féltem napok óta, de most megnyugodtam :)
2011. febr. 19. 19:46
 9/10 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy előtte fürödj meg és tiszta legyen, hidd el, őt a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy le van-e borotválva. Megjegyzem, amikor állapotos voltam és a végén akkora volt a pocakom, hogy nem is láttam, mi újság ott lenn, a kozmetikushoz akkor is elmentem gyantáztatni, de csak a bikinivonalat. Az orvost nem ez érdekli, hanem az egészséged!!! Ne izgulj ezen!
2011. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendeben köszönöm :)
2011. febr. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!