Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ennek köze ehhez?

Van ennek köze ehhez?

Figyelt kérdés

befolyasolja a mell növekedését,h szivacsos melltartot hordok?

mert egyszer ezt olvasom,masszor azt....

szoval: aki nem hord melltartot annak lesz szebb a cicije és nagyobb ,vagy aki hord?

van közöttük összefügges? mert annyit tudok,h anyum 15évesen se hordott meg melltartot,csak topot,sőt tovabb se...és szép cicijei vannak:D

akkor most mi van??? köszönöm


2011. febr. 19. 20:06
 1/9 anonim válasza:
ha nem hordasz, nagy az esélye, hogy lógni fog. mint anno az ősembereknek, mikor nem volt még ilyesmi. vagy az afrikai bennszülötteknek
2011. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem befolyásolja. Inkább hordj melltartót, -ahogy az 1. mondta- különben megeshet, hogy lógni fog!

De egyébként ez függ attól is, hogy milyen a méreted. Ha nagyon kicsi, sztem nem muszáj hordanod...

2011. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Befolyásolja a lábad növekedését hogy cipőt hordasz? :D
2011. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hülye kérdésre hülye válaszXD
2011. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:19 a láb növekedése attól is függ, hogy milyen cipőt hordasz.
2011. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azt énis hallotta már,h ha nagyobb szamu cipőt veszünk,akk meg nőhet a labunk,ha pont jot,akk nemvaloszinu,hogy még fog...

és ha egyenesen tartom magam,akkor is fog logni? csak mert mostanaban azt evszem eszre,h az unokatesomnak se nő nagyon a melle,csak lassan,mert már egy jo ideje sziv.melltartot hord(15eves) ...lehethogy hülyeseg,de azert gondoltam megkerdezem xD

amugy köszi a valaszokat:)

2011. febr. 19. 21:45
 7/9 anonim válasza:

A mellek méretét 2 dolog befolyásolja:

1) gének

2) sonka, kolbász, szalonna (zsírból van)

2011. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:DDDD

tudom,h ha sokat eszek,attol nagyobb:D,de vhogy inkább amellett döntök,h maradok karcso,de megse gebe,és hat akk nem vmi nagyok a cicikok,igaz meg csak 15 vagyok...

és ara gondoltam,megkerdezem,h van-e köze hozza a melltartonak...

lehethogy én vagyok hülye,de vhogy nem kaptam konkret valaszt :):D bocsi,nehez felfogasom este tiz utan

2011. febr. 19. 22:09
 9/9 A kérdező kommentje:

vagyis most h visszalovasom,kaptam egyertelmüt xD

a masodiktol. köszi:)

2011. febr. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!