Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstuacio alatt nohet a...

Menstuacio alatt nohet a testsuly? Pontosan miert?

Figyelt kérdés

Szules utani elso mensimet toltom. Mar masfel eve nem volt a babazas miatt mensim, igy most ugy fogadom, mint egy szuz lany. Teljesen mas, mint baba elott, akkor eszre sem vettem szinte, most meg rengeteg kellemetlen tunete van.

Ma reggel arra ebredtem, hogy ejszaka beledagadtam a selyempizsamamba, nem vicc, pocakom nott es olyan kellemetlenul erzem magam a testemben. Raalltam a merlegre es ket kiloval vagyok tobb.

Ilyen letezik?

Vizet raktaroz el a szervezetem, vagy mi miatt nott a sulyom?


2009. febr. 14. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nem szültem, de sokan így vagyunk minden hónapban sajnos. Akinek sok tünettel jár, ez az egyik rossz. Én pl. a gyűrűt nem tudom lehúzni az ujjamról. Visszatart a szervezetünk vizet állítólag ilyenkor, pont ahogy írod. Te akkor jól megjártad, nekem, meg sok ismerősömnek pedig mindig az mondják, hogy ha kisbabánk lesz, utána jobb lesz:( eszerint nem.
2009. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!