Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiütéses lett a csiklóm...

Kiütéses lett a csiklóm közvetlen környéke. tegnap vettem rajta észte egy pici piros foltot. Olyan mintha ott már nem lenne bőr. Ma pedig kb.15 db lett. Nembetegség? Vagy allergia? Gomba? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha viszket is. és most olyan mintha égne. Nőgyógyászhoz? Vagy bőrgyógyászhoz forduljak? Lapostetű is lehet? Vagy ne beszéljek be maganak hülyeséget?
2011. febr. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lehet felmaródás is, például öblítő, mosószer, vagy habfürdő, szappan is kicsíphette. Elsőre erre gondolok és nem a legrosszabbra.
2011. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vakartad?

Mert ha viszketett, és megvakartad, akkor lehet attól lett még több kiütés.

Próbálj meg ott ne nagyon hozzáérni, és hagyd "szellőzni" amennyire csak tudod. Ha nem múlik el, akkor mindenképp orvos.

2011. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy canestennel indítanék, pláne, ha viszket, de ha nem tudsz menj el orvoshoz. Én a magam részéről várnék 1-2 napot.
2011. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
herpesz.
2011. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!