Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy megjöjjön...

Mit csináljak, hogy megjöjjön a menzeszem? 2 hete késik de tutira nem vagyok terhes. Jövőhéten bálba megyek és nem szeretném ha pont akkor lenne meg.

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mi az oka annak, hogy nem jött még meg. Ha tabit szedsz, akkor tudod kontrollálni, de ha nem, akkor szerintem el kellene menned orvoshoz, mert az nem természetes, mikor 2 hetet késik, ha egyébként elég pontosan megjön. Általában az ilyenek hátterében a stresszes életmód, étkezési zavar vagy valami más probléma áll (ciszta is tud ilyet okozni pl.)
2009. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok nem tablettázok és nemis vagyok stresszes. valami citrom vagy bor állitólag h segit előbbre hozni de nem tudom pontosan és addig nem merek belefogni

abba segitsetek mit csináljak, hogy hamarabb megjöjjön.

2009. febr. 15. 12:11
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is mindenképp menj el a nőgyógyászhoz, megvizsgál, és esetleg ad olyan gyógyszert, ami helyreállítja a ciklust. Ihatsz még napi 2 csésze cickafark teát is, de menj el az orvoshoz is.
2009. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!