Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már akinek átütött a...

Volt már akinek átütött a menseskor? Milyen ruhát vegyek fel hogy tutira ne történjen meg?

Figyelt kérdés
pont ma jött meg csütörtökön buliba megyek és nagyon félek h baj lesz.
2011. febr. 22. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, csütörtökre már csillapodni fog, nem lesz gond. Én amúgy azt szoktam csinálni, hogy első napokon extra méretű tampont használok, alá pedig tisztasági betétet teszek. Így tuti nem lesz baleset, próbáld ki te is! :)


Ja és így a tangáról sem kell lemondani. :)

2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó módszerem van, elég sok mensim volt régebben, első nap amikor megjött és második nap is beültem egy kád forró vízbe, hagytam hagy jöjjön ki jó sok cucc, nyálkahártyadarabok , vér, szó szerint olyan ez mint a kivéreztetés, a kínai akupuntúrás nő akihez járok ő ajánlotta, a második ilyen alkalom után már szinte alig volt mensim, tehát az öt naposból így három naposat lehet csinálni.Gyorsabb a tisztulás , a lényeg, hogy a hasadat is lepje el a víz, és jó meleg legyen.
2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fekete nadrág, azon ha egy kicsit átüt akkor sem látszik meg
2011. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!