Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hítni pár kilót...

Mitől lehet hítni pár kilót (sajnos kicsit modell alkat vagyok, és kicsit hízni szeretnék! ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudna valaki valami hatásos módszert,amitől hízhatnék??23éves vagyok,60kg körül szoktam lenni(tudom,hogy az normális),de most lefogytam 55kg-ra,kicsit stresszes volt az elmúlt pár hónap!174cm vagyok egyébként!Egyszer voltam 68kg(de ez epeműtét előtt volt 2009ben)És akkr tök jól néztem ki szerintem!Nem voltam kövér,volt mit fogni rajtam!Már mindenféle vitamint,béres cseppet szedtem,de nem nagyon megy!!Légyszi írjatok! valamit,amitől kicsit hízhatnék!!!!!
2011. febr. 24. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Kalóriatáblázatból megnézheted, mik a kalóriadús élelmiszerek. Az "üres kalóriákat" (cukorfélék, sütemények, zsír) nem érdemes választani, hanem inkább a sok egyéb hasznos anyagot is tartalmazókat pl. banán, olajos magvak (dió, mogyoró, tökmag), aszalt gyümölcsök, mazsola, rizs burgonya, teljes kiőrlésű pékáruk. Tejtermékekből, sajtokból jók a zsírosabbak is (ha nem hajt meg). Próbálj meg napi 5-6-szor enni (pótvacsora is). A neten "roboráló étrend" néven találhatsz még ötleteket pl. a www.ujdieta.hu-n (ez a Magyar Dietetikusok Szövetségének lapja).
2011. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó,köszönöm,utána nézek!
2011. febr. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!