Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a következő?

Mikor jön meg a következő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
2szor van menszeszem az első nem tudom mikor jött meg és azt sem tudom, hogy mikor ment el (elfelejtettem leírni). A 2. február 21.-én jött meg és február 25.-én ment el. Akkor mikor jön meg a következő?
2011. febr. 26. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha normálisan beállna, akkor elvileg március 19.-én kellene megjönnie kb. de mivel ez a második erre semmi garancia, van akinek az első kettő után sokáig nem is jött meg, illetve volt, akinek kis vérzései voltak két hetente.

sajnos ez egy darabig még nem fog beállni rendszeresre, de elvileg a várható időpont az. :)

2011. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor úgy kell kiszámítani, hogy az első napjához hozzá adok 28-at? Vagy úgy,hogy az utolsó napjához adok ennyit?
2011. febr. 26. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
az első naphoz kell :)
2011. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!