Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek vegyek intimtölcsé...

Szerintetek vegyek intimtölcsért (kelyhet)?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy fölöslegesen is használok el tamponokat.

Pl rakok be újat fürdés előtt, és 1 órával később megint rakok be újat, mert megyek aludni.


Itthoni használatra szerintetek vegyek?


2011. febr. 26. 20:02
 1/5 anonim válasza:
55%

Az nem túl jó, ha óránként cseréled a tampont, mert nem telik meg rendesen és könnyen felsértheted a hüvelyed..

Miért nem használsz otthonra betétet? De ha nagyon irtózol annak a gondolatától, akkor igen, érdemes venned. ;)

2011. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utálom a betétet, az az érzés, hogy kifolyik, fújj :S

Nem tudom, érdemes-e beruháznom rá kb 5200 Ft-ot...

2011. febr. 26. 21:45
 3/5 anonim válasza:
100%

Olvasd el ezt: [link]

Itt azt írják élettartama nagyon sokáig terjedhet és hogy az ára 4 hónapon belül megtérül..

Valamint említi azt is, hogy akár 12 óráig is bent maradjon, így végülis suliba/munkába is tudod ezt használni, használhatod akár csak ezt, akkor pedig nem kell tampont venned.

Ha megnézed, egy doboz tampon 600-800 forint között van, egy menzesz során (pláne ha csak azt használod) simán szükséged van két dobozra, ami vegyük mondjuk úgy, hogy 1400 forint. Ez egy hónap, viszont ezt az intim kelyhet megveszed kb 6000 ért és évekig eltart. Szerintem simán megéri. :)

2011. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak úgy nyilvánosan furi lenne kitisztítani - még akkor is, ha elég csak megtörölgetni..

De azt hiszem beruházok egyre.. :) Legfeljebb csak itthonra.. :)

2011. febr. 27. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó, én egy éve használom kb. a behelyezés elég nehéz volt megtanulni, a kiszedést meg főleg, de majd belejössz. és igen, sokat bír, (a nagyobba valami 15 ml fér bele, csak a csíkig, és még utána is vagy 5, szóval nem kell félni, hogy megtelik hamar). érezni nem lehet, jobb, mint tampon.
2012. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!