Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fáj az ember lába, ha...

Hogyan fáj az ember lába, ha trombózisa van? Lehet látni lila foltot vagy bármi ilyesmit a lábon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyamatosan fáj, tompán, aztán ha felállsz mintha egy hatalmas kődarab indulna meg a bokád felé (próbáltam érzékletesen leírni). Nekem volt egy piros folt a lábamon, de nem törvényszerű.

Amit láthatsz még: márványos (lilás) szín a lábadban, meg van duzzadva (nekem a normális lábam 49 centi a másik meg 72 centi volt). Úgy kb. ennyire emlékszem.

2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Akkor talán nekem nem ez van, remélem csak meghúztam a lábam edzés közben, igaz az is lehet, hogy izomlázra nem kellett volna edzenem és emiatt fáj a lábam...
2011. febr. 28. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet. :) Ha izomlázra tornázol az nem baj, legalábbis nagy baj nem lesz belőle csak fáj a lábad, de pár nap edzés és elmúlik.
2011. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!