Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóról SOS!?

Fogamzásgátlóról SOS!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A havi adag fogamzásgátlómnak az utolsó 2 szemét, egyéb okok miatt nem tudtam bevenni.. Az lenne a kérdésem, hogy attól a naptól számítsam a 7nap szünetet amelyiktől nem vettem be, és utána kezdhetem az új doboz havi adagot?

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 5. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem számold ugy ahogy eddig azaz mindtha beszedted volna azt a két napot,így majd akkor kezd el amikor szoktad.Szóval mintdha beszedted volna+7 nap szünet,aztán szedd rendesen és kiegészitő védekezés sem ártana,mert lehet h megkavarta a dolgokat.Multkor ista valaki h egy szemet nem szedett be és hogy azota sem rendes a ciklusa mert annyira bekavart.Ha nem jön helyre akkor sem ha szeded rendesen akkor sajnso szünetet kell tartanod legalább egy hónapot hogy visszaáljon.De ez csak az én véleményem,remélhetőleg ir olyan is aki már így járt.
2011. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ne vegyél be újat. Onnan számítsd a 7 napot amelyik napon már nem vetted be. És máskor ne felejtsd el !
2011. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg itt: www.orvostudakozo.u

De szerintem nem szabad 7 napnál hosszabb szünetet tartani.

2011. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérdés.Özön válasza:
Szerintem meg neszedjél fogamzásgátlót ha az életedben még szeretnél gyereket......vagy ha lesz az is fogyatékos a gyoszerekmiatt.....káros...
2011. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!