Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a mellbimbómmal?...

Mi lehet a mellbimbómmal? Mitől sebezhet be, ha nem érte semmi baj?

Figyelt kérdés

Vagy két napja a bal mellbimbóm felső része picit sebes volt. De nem olyan új seb, inkább úgy néz ki, mint egy hetes seb, de nem volt ott egy hete. Ma pedig a jobb mellemen is van ilyen. Mitől lehet? Nem dörzsöltem el semmivel, nem vakartam semmit nem csináltam vele. Már a tegnap viszketett a bal felőli mellbimbóm, gondolom most már a jobb is fog. De nem vakartam, és nem is fogom tudom nem szabad. Kérlek ha tudtok segitsetek!

17,l


2011. márc. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami bőrgomba vagy húsevő vírus.

Holnap menj el a háziorvosodhoz vagy bőrgyógyászhoz.

2011. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húsevő vírus nincs, ilyennel nem kéne senkit riogatni! (Sejtelhalást okozó baktérium létezik, de nem olyan gyakori).

Nem használsz vmi új tusfürdőt, testápolót, egyéb kozmetikumot? Vagy új melltartót, ami irritálja (varrás, csipke pont ott dörzsöli)? Allergia-szerű is lehet ilyesmitől, a viszketés erre utalhat.

2011. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs húsevő vírus, de sebesedést okozhat több fajta is.
2011. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!