Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta milyen...

Petefészekciszta milyen tüneteket okozott nálatok?

Figyelt kérdés
Most egy 2cm-est találtak jobb oldalon (sűrű bennékű), de az elmúlt 4 hónapban már 2 is volt, az egyik gyógyszeres kezelés után elmúlt, a másik magától (4-5cm esek voltak). Eddig semmi tünetem nem volt, de most az előző és a mostani mensesem 13-15 napig tartott, és még most is pecsételek. Az orvos azt mondta ha lesz egy rendes vérzésem utána laparoszkópiával meg tud műteni. De mi lesz ha továbbra is vérzek? Másnak volt hasonló? Mi történt?
2011. márc. 12. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálok neked válaszolni, 12éves korom óta küszködök cisztákkal (nemsokára 14 éves leszek)

Már műtöttek, az egyik 6centis volt, a másik 7.5, ha jól emlékszem.

Nálam menzesznél kavart be nagyon, összevissza volt, pecsételtem, szóval minden ami kellett összejött, ráadásul iszonyatosan görcsöltem. Sajnos a gyógyszer nem segített akkor, most nem sokára megyek kontrollra, ott elválik, hogy mi lesz.

2011. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szomorú hogy ilyen fiatalon ennyit kell szenvedned!!! Nekem 29 évesen kezdődött a mizériám, de így is ki vagyok! Remélem nálad (is) rendben lesznek már lassan a dolgok!
2011. márc. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!