Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után lehet olyen tünet, hogy túrós, fehér, szagtalan izé ürül ki? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már második hónapja nem szedem a fogamzásgátlót (belara), és az első gyógyszermentes ciklusban miután abbahagytam nagyon száraz, túrós, fehér, szagtalan izé ürült ki, de nem volt semmi panaszon.4-5 napig tartott. A barátnőmnek is ilyen volt mikor abbahagyta. Most a második ciklusban megint jelentkezett,most kellene lenni a gyógyszermentes napoknak. Ti tapasztaltatok ilyet? Iszonyatosan sok, de nincs semmi panaszom. Menjek dokihoz? Ez még a gyógyszer ürülése miatt lehet? Írjatok légyszi, akinek volt hasonló tünete.Mindenkinek köszi!
2008. febr. 5. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ez volt...de elmentem a dokihoz és kaptam valami gyenge gyógyszert,amivel azt mondta hogy ezzel a folyamat begyorsul, így nem kell minden hónapba ezzel szenvedni! De azt mondta ez természetes!Szerintem nem kell izgulnod, de azért menj el dokihoz, hisz mindenki más! Sok sikert!

2008. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez nálad meddig tartott? mennyire befolyásolja, hogy teherbe tudjak esni?
2008. febr. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!