Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisajkak felszínének simának...

A kisajkak felszínének simának kellene lenniük?

Figyelt kérdés

Az egyik kisajkamon mintha valami szemölcsSZERŰ kinövések lennének, de nem tudom megállapítani, hogy szemölcsök-e vagy csak hipochonder lettem és pl. a mirigyek duzzadnak csak meg. Valamikor alig látszanak, de valamikor meg tényleg teljesen szemölcsnek néznek ki.

Egyébként azért is kételkedem a szemölcsben, mert utoljára 3 éve feküdtem le fiúval, akkor is óvszerrel védekeztünk. Nyilvános WC-t nem használok, strandon is az elmúlt 2 évben csak 1x voltam, de még az is tavaly nyáron volt.

Nem ódzkodom a nőgyógyásztól, csak egyszer volt már olyan, hogy elmentem valamivel, a nőgyógyász meg nem látott semmit. Elég kínosnak éreztem, nem szeretnék megint így járni.


2011. márc. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
HPV vírustól kaphatsz szemölcsöt
2011. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ő meg tudja állapítani.
2011. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a HPV okozza, és köszönöm a válaszokat, de nem derült ki sajnos, hogy simának kell-e lennie a kisajkak felszínének.
2011. márc. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!