Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 21 napra jön...

Az normális ha 21 napra jön meg vagy még hamarabb? 15/L

Figyelt kérdés
február 23.-án voltam utoljára együtt egy sráccal, azóta eltelt 21 nap és megjött, ez csak az együttlét miatt lehet meg, hogy még nem állt be rendesen? eddig szinte mindig rendesen jött meg max 1-2 nappal hamarabb vagy később októberben vesztettem el azóta november kimaradásával minden hónapban csak egyszer voltam pasival
2011. márc. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik az, hogy 15 éves korodra még nem is áll be rendesen. A másik, hogy elég korán kezdted ezt az együttlétesdit. Reménykedjünk, hogy nem leszel terhes :)
2011. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te Úr Isten...


15 évesen már nem vagy szűz? Hát ezek a mai fiatalok...

2011. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kell ítélkezni,meg úristen, ha 15 évesen szexel,akkor szexel,és amúgy 21 éves korodik változó a menszesz ideje.
2011. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Mivel a ciklus ÁLTALÁBAN 28 napos, ebből 21 a vérmentes, és 7 nap a menzesz ideje, ez pont a normális. Ennél jobb nem is lehetne.

2011. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! főleg a kedves utolsónak :)
2011. márc. 14. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a 21 napban benne van a menstruációd is, akkor nem normális, mert valószínűleg nincs peteérésed sem.

Viszont ha a 21 napon a "vérmentes" napokat érted, akkor lehet normális.

2011. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok és nekem miért jött akkor meg 21 nappal hamarabb 20 éves vagyok próbálkozunk a babával! De nm jön össze 3 hónapja! 14. Jott meg fembuarba 20. Múlt el! Az lehetetlen h ma meg megjött világos színű és nem sok... holnap lenne termékenységi nap 7 ig aztan 8. Peteérés... most akkor mivan? 😣😣
2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!