Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hány éves korotokban...

Lányok! Hány éves korotokban jött meg a menstruáció? és milyen körülmények között? Hol voltatok akkor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, amikor először megjött. A többi infóra már nem nagyon emlékszem, bocsi. (:


L 20

2011. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13 éves, és osztálykiránduláson voltam.

De akkor csak pár csepp. Másnap jött meg úgy "rendesen".

2011. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Suliban, 10 és fél évesen. Szóval szerintem korán megjött...még olyan kis pindúrnak éreztem magam hozzá. Barátnőmnek meg 16 évesen jött meg, ő meg attól volt kétségbe esve, hogy már soha nem fog megjönni neki...
2011. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14 évesen, egyik éjszaka.
2011. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15 voltam úgy emlékszem. Reggel vettem észre, és épp aznap kezdődött a suli:D
2011. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen, az USZODÁBAN! Van erre rosszabb hely??!! Az osztállyal úszni mentünk, és ott vettem észre. De csak utána :S
2011. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13 voltam, első nap balcsin. :)
2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nyáron egy esküvőn. A nagy dínom-dánomban azt hittem, hogy a sok kajától fáj a hasam. Kimentem a wc-re és ott láttam, hogy véres egy picit a bugyim. Gyorsan visszamentem anyához a tánctérre szólni, hogy mi van. Kellemetlen volt mert nem volt nála semmi. Így kerítettünk egy sofőrt és elvitettük magunkat egy közeli benzinkúthoz ahol anya vett nekem betétet. :D

Mondhatom nagy élmény volt! :D

2011. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

12 éves voltunk.

Elindultunk nyaralni, gyönyörű idő volt. Délután megérkeztünk a Balatonhoz. A délután jól telt el, strandoltunk, este kimentünk sétálni, megnéztük a kirakodó vásárt stb. Másnap reggel, amikor felkeltem és elmentem wc-re láttam, hogy a papír véres. Megijedtem. Szóltam anyunak, hál'istennek volt egy betét nála, így azt betettem, s mentünk a boltba betétet venni.

Aznap csak napoztam, ovlasgattam, no meg pityeregtem, mert ha a Balatonnál vagyunk nem telik el úgy nap, hogy ne fürödnék a vízben, egyszerűen imádom. Kaptam 3 gombóc fagyit és vettünk egy magazint, ami lekötött aznap. Szerencsére nem fájt a hasam. Másnap délelőtt is csak árnyékban feküdtem, de mivel előtte való nap délután, s aznap délelőtt is alig volt 1-1 csepp vér, délután matracon bementem a vízbe. Tök értelmetlen volt, mert így is totál vizes lettem, de mindegy. Hál'istennek nem kaptam el semmilyen fertőzést és utána már én is maximálisan élveztem a nyaralást:D

15/L

2011. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12 évesen Szintén nyaraláson, Siófokra mentünk szerencsére a nyaralás utolsó napján.
2011. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!