Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen már menstruálnom...

12 évesen már menstruálnom kéne? Mert nem menstruálok és alig látszik hogy van mellem mig az osztálytársaim melltartót hordanak és menzeszük is van és rajtam röhögnek. Nektek ennyi idősen megvoltak ezek? Ha nem mikor jött és mekkora volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ràérsz még ha 16-ig nem jön akk gond van.
2011. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Mondd nekik hogy már nem vagy szűz,kiváncsi vagyok hogy akkor is röhögnek-e.
2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 évesen jött meg, egyik barátnőmnek 17 és fél évesen.

Nagyyon buta emberek akik ezért kinevetnek..... és tudom hogy most hiába mondom,mert rosszul érzed magad, de pár év múlva te fogsz rájuk szánakozva nézni,hogy egy ilyen ember által nem befolyásolható dologért kicikiztek.

Nem tudom ez megnyugtat e, de volt egy osztálytársam még 8adikos korunkban sem volt melle, nekem meg már 7ikben bőven. Nem tartottam cikinek, de örültem hogy nem vagyok a helyébe. Egy gimibe kerültünk,aztán első második osztály körülre kisebb fajta,de olyan szinten formás cicijei lettek, hogy báármikor odaadtam volna a saját nagy melleimet értük..

szóval fel a fejjel.. ne foglalkozz az idiótákkal:)

2011. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenki más ütemben fejlődik. Nekem pl csak 15-16 éves koromban jött meg.

16 éves korodig ne aggódj ezen, ha addig nem jön meg, akkor meg menj el orvoshoz.

2011. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

16 éves korig tényleg normális, hogy csak addig kezd el mestruáln. A melleddel meg ne foglalkozz, hidd el, nőni fog. Ha meg nemis lesz túl nagy, úgyis szilikonos melltartókat árulnak mindenütt. Az enyém sem nagy, én is ilyet hordok. Tudom, most nem nagy vigasz, de majd később másként fogod látni. :)

Osztálytársakkal me ne törődj, biztos van olyan, amiben te vagy jobb.

2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nekem 14 évesen jött meg először, de utána vagy fél évig nem jött meg, s utána is csak hébe-hóba. Az meg, hogy mekkora melled attól is függ, h vékony vagy-e, mert én pl. 18éves vagyok és nincs vmi nagy mellem, mert vékony vagyok.
2011. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én 13 és fél éves voltam mikor megjött. a mellem meg csak 15 éves koromban nőtt meg és így is csak B kosaras vagyok (második legkisebb méret) szóval ezen ne görcsölj. inkább örülj neki, hogy még nem menstruálsz. Igaz mikor annyi voltam mint te, én is menstruálni akartam, de tényleg jó neked, hogy még nincs meg :)
2011. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én meg annak idején roppant cikinek éreztem, hogy nekem már hatodikos koromban nagy melleim voltak, az osztálytársnőimnek meg semmi szinte. Annyira szégyelltem, hogy úgy próbáltam eltakarni, hogy görbén tartottam magam. Emiatt enyhe gerincferdülésem is lett. Amúgy nekem is csak 14 évesen jött meg. Még bőven van időd, ne izgulj ilyeneken, mert ezeken tényleg nem érdemes. Aki meg röhög rajtad az egy tudatlan kisgyerek még.


21/L

2011. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Értelmes lány nem neveti ki azokat, akiknek kisebb a mellük és nem akkor menstruálnak, amikor a többiek. Ne aggódj, van még bőven időd.
2011. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem.Nem kéne.Annál jobban jársz, minél később jön meg. Utána még 40 évig szenvedhetsz vele.Nekem 15 évesen jött meg.Ne izgulj,nem maradsz le semmiről.

Ha meg a melltartót hiányolják,vegyél magadnak valami lenge csipkecsodát a pólók alá,merevítő meg kosár nélkül.

2011. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!