Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan lány aki a mensi...

Van olyan lány aki a mensi alatt fürdik a kádban ilyenkor kell tampont használni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig fürdök mert gyűlölök zuhanyozni. Durvább napokon, az elején használok tampont, de amikor már engedem le a vizet, kiveszem és jól megmosakszom ott is. Amikor már épp csak szivárgós nap van, akkor nem használok tampont fürdéskor, mert úgyis fekszem a kádban, nem lesz véres a víz. Tudom, hogy van aki szerint ez fertőzés veszélyes, nos, én pont az vagyok, aki amúgy hajlamos elkapni sokmindent, ha véletlenük nem teljesen tiszta kézzel érek magamhoz, de évente 1-szer tuti összeszedek valamit, de így, a fürdéssel soha semmi fertőzésem nem lett, pedig 22 éves vagyok és 12 éves korom óta menstruálok (igaz, eleinte nem tamponoztam).
2009. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
En nem hasznalok tampont fürdeshez. Ugy szoktam, hogy mielött bedugoma fürdökad dugojat, lezuhanyozom, tiszta vizzel, aztan, amikor leengedem a kadbol a vizet, akkor ujra intim mosakodoval, en nagyon görcsölös vagyok, es egy meleg fürdö egyböl jot tesz a hasamnak ilyenkor
2009. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

A meleg fürdő tényleg jó a hasfájásra,viszont vérbőséget okozhat,így erősebb lehet a vérzzés.

Nekem pcos -om lett, és két évig kezeltek mire sikerült a baba, de hogy van-e összefüggés,( mert én is úgy fürödtem mint az első válaszoló) azt nem tudom.

Azóta vigyázok inkább, de szerintem nem kell tampon végig, de ha használsz akkor fürdés után mindenképp csere!

2009. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
én midnig fürdöm azalatt az idő alatt és eddig semi bajom nem volt és a viznek sem lett más szine:D:p
2009. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
én heti 1x fürdök(amikor hajat mosok), amúgy zuhanyozni szoktam, menzesz alatt csak zuhanyozok, nem tudom miért, nem szeretek olyan vízben feküdni, ami véres is lehetne (főleg h benne van az arcom, a hajam meg mindenem a vízben.
2009. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Én régebben mindig fürödtem olyankor is, maximum eleinte tamponnal, utánna nem kellett a gyengébb napokon.Soha nem lett olyan a víz és bajom sem lett.Mostanában már inkább zuhanyzom :)
2009. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!