Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam vérvételen és...

Tegnap voltam vérvételen és adni kellett vizeletmintát is és ma megjött az eredmény azt mondták h. kér keresztes lett (? ) szval hogy van vmi fertőzésem. és újra kell vizeletet adnom de most milyen fertőzésem lehet? :0

Figyelt kérdés
ezzel el kell majd menni nőgyógyászhoz? :0 mert nagyon nem akarok elmenni :/
2011. márc. 17. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagayon sok féle fertőzésed lehet ezért kell as kontroll. S,hogy tudd a vizelet nem a hüvelyből távozik.. vagyis ennek nincs köze a nődokihoz. Inkább urológiára kell majd menj.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
urológia?:0 ott mit csinálnak/hatnak?
2011. márc. 17. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
engem is beutaltak, de azért mert sokszor voltam felfázva. én bementem le kellett öltöznöm, mnodta a doki hogy ellenőrizné a külsó dolgokat, ránézett oké, azátn csinált egy hasi uh-t megnyomkodta a hasam kérdezte fáj-e esetleg valahol. aztán vizeletet kellett adni az egyiket elküldték laborba a másikat antszbe. nekem mnidkettő negatív lett utólag így mondták, hogyha van panaszom akkor menjek vissza. ha valami baj van akkro adnak gyógyszert. nem kell parázni semmi fájdalmasat nem csinál.
2011. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen húgyúti fertőzés. Megállapítják, hogy pontosan milyen betegség, és adni fognak rá gyógyszert.
2011. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én akkor is félek xd

nem akarok semmilyen vizsgálatot :/

2011. márc. 17. 16:00
 6/12 anonim ***** válasza:

vizeletvizsgálat lesz csak, ne hisztizz mert ez semmi

mit szólnál ha komolyabb betegség miatt kéne kezeléseket kapnod?

2011. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy dolgot fűznék hozzá: a kislányomnak volt egyszer vizeletvizsgálata, ahol " két keresztes" lett, de az azt jelentette, hogy erőteljesen ki van száradva és ha nem itatom, akkor benntartják infúzióra.

(nem vagyok doki, csak eszembe jutott)

2011. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért parázol ennyire,mert még soha nem voltál nőgyógyásznál. Egyszer túl kell esni rajta. Ne így fogd fel, hogy "nem akarok semmilyen vizsgálatot". Hány éves vagy?
2011. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
felfázásnak mi köze van a nőgyógyászokhoz?
2011. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem kezeli időben a felfázást akkor lehet nőgyógyászati következménye..
2011. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!