Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Az a baj,...

Mi lehet a gond? Az a baj, hogy kimaradt a menszeszem, mar 1.5 honapja nem jott meg (jelzem nem voltam meg senkivel). Esetleg otletek ami miatt kimaradhat, vagy ha valakivel ez mar megtorten, mi volt az oka (utolag kiderult-e)? ,

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tizenéves vagy gondolom, a hormonjaid rendetlenkednek. Ennyi.
2011. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz és hány éves vagy?
2011. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem vagy túl vékony?nem fogyóztál mostanság?

nekem akkor maradt ki amikor sokat fogytam és nem ettem szinte semmit.

2011. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vizsgaidőszakom idején két hónapig kimaradt... Azóta rendszeres, gondolom a sok, addig ismeretlen stressz volt az oka.
2011. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fogyozok egyaltalan, es a menstuaciom 6 eve jar, igaz az elejen nem volt mindig stabil, viszont az utobbi par evben eleg stabil volt. (gondoltam arra az lehetosegre is, hogy van baratom es talan o is befolyassal lehetett/lehet a hormonaimra?)

Amugy koszike az eddigi kommenteket!

2011. márc. 19. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 6 éve menstruálsz, akkor nem vagy már kislány. Tessék felemelni a popódat, és elmenni egy nőgyógyászhoz, mert ez lehet hormonzavar, esetleg komolyabb elváltozás, mint ciszta, mióma stb. Másfél hónapja késik a menzeszed, és eddig a doki még sem fordult a fejedben? Nem találgatni kell, hanem felkeresni az orvost, mert komolyabb probléma is lehet belőle.
2011. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!