Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet, ami kilógótt belőlem...

Mi lehet, ami kilógótt belőlem, amit kitudtam húzni? Sűrű, sárga, szagtalan, nyúlós, takonyállagú izé lógott ki a hüvelyemből. Nem lehetek terhes, nem sexeltem mostanában.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is szokott lenni.

folyás. de szerintem itt gond van.

15/L

2011. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D ezt jól leírtad

Egyébként nekem is ilyenem volt. Felkerestem Nőgyógyász Urat, vett kenetet és kaptam kúpot + antibiotikumot, eredmény semmi. Visszamentem, kenet alapján nincs fertőzés, de azért kaptam Betadine hüvelykúpot, eredmény semmi. Harmadszorra azt mondta, nem ír semmit, használjak Gynoflore-e vagy protexin gynophilust, de nem tud rajtam segíteni, mert nem fertőzés eredetű a problémám, hüvelygyulladásom sincs, tehát elvileg tök egészséges vagyok, és ne zavarjon a cucc, ami jön belőlem. Hát nem segítettem rajtad, de kicsit nyugtathat, hogy nem vagy egyedül.

26/N

2011. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni és engem is zavar de az előző válasz író megnyugtatott! Ha még él ennyi idő után (gondolom sok idő volt amíg ennyi krémet meg kúpot kipróbáltál) akkor jó!


13/L

2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
kedves kis 13 eves valaszadok,legalabb hulyeseget ne irjatok! Az a nyulos izea,mit irtal az peteeresnel van, magyarul azt jelenti,hogy ha akkor szexelsz ,akkor konnyen teherbe eshetsz.
2011. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért menj orvoshoz.
2011. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kis 19:24-es válasz adó. Olyan buta vagy! Én se tudtam, hogy mi ez de gondoltam oda írom a véleményem. De azért okoskodj!
2011. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk. Van a tojásfehérjeszerű cucc, ami teljesen normális és valóban peteéréskor van. De a kérdező egy eddig nem meglevő problémáról kérdezett, én erre válaszoltam. Amiről én beszélek, az nem átlátszó, hanem sárga, és ezt tényleg ki tudod húzni magadból, a peteéréskorit nem. Na de maradjunk abban, hogy senki nem hülyéz le senkit, oké?

26/N

2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!