Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt ciklus...

Hüvelygombám volt ciklus közepén, most megjött a havim, de a gombám is kiújult vele. A tegnapi teszthez használt pisimben apró fehér darabocskák voltak. A gomba miatt nincs rendes mensim, és zavaros a pisim?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi!Babát szeretnénk,a gombám PÉ-re elmúlt,most mensi előtt jött elő 3 nappal megint.A cicim gyanúsan megnőtt a párom szerint is,3 vetélés után már észreveszünk minden intő jelet.Viszont emiatt teszteltem tegnap,várt mensi előtt 2 nappal,ami nega lett.Ma elvileg megjött,de 2 szőlőszemnyi barnázáson kívül nem jött semmi,pedig mindig rendes szokott lenni.A tegnapi teszthez használt pisimben apró fehér darabocskák voltak?A gomba miatt nincs rendes mensim,és zavaros a pisim?Kösy.
2008. febr. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelygombának (ha tényleg az) nincs köze a menstruációdhoz. Továbbá kezeletlenül nem is múlik csak úgy el, maximum tünetmentes voltál egy rövid ideig. A gomba zöldes, szagos folyást okoz, valamint viszketsz.
2008. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösyke,aranyos vagy.Azt tényleg nem tudom,hogy mi ez,mert nem volt zöldes a váladékom,hanem folyós,mint mensi előtt,és enyhén csípett,viszketett,most hogy ímmel-ámmal megjött,a hüvelyemből eltűnt minden tünet,de a húgycsövem még mindig ég,ha pisilek.Na,jönnek a gyógyteák....Kösy a választ.
2008. febr. 7. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba nem mindig jár zöldes folyással.A fehér a legáltalánosabb, bőséges fehér folyás.Sztem beszéld meg a dokival a lehetséges terhességet is, és hogy mit ajánl, mert ha babó összejön neki ott bent mire kialakul, nem lesz semmi baja, de a hosszú ideig tartó fertőzés már nem túl jó dolog.A kamillatea nagyon jó, de ezek csak enyhítik a tüneteket, meg nem szüntetik.Remélem mielőbb rendbe jössz,és beszámolsz nekünk egy pozitiv tesztről.Jobbulást!
2008. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyteákkal is vigyázz, mert ha összejött a baba az sem mind fogyasztható.
2008. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a gomba fehér/sárga túrószerű folyással jár. Talán lehetnek a pisiben is apró fehér darabok, lemossa a hüvelyedből kifolyt gombát. A gomba nem múlik el magától, azt kezelni kell. A doki fel tud írni kúpot, gyógyszert. A bakteriális fertőzésre jellemző inkább a zöldes folyás. Sztem menj el dokihoz, ő majd megmondja, mi a baj. Gondolom tudja, hogy próbálkoztok a babával.


Ha nem tetted meg eddig, kezdd el kivizsgáltatni magad,3 vetélés egy kicsit sok.

2008. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!