Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellem az utóbbi időben...

A mellem az utóbbi időben nőni kezdett (24 éves vagyok) és keményebb is mint szokott lenni. Kényelmetlen hason aludni, pedig másképp nem tudok. Mitől lehet, egyáltalán normális hogy most kezd nőni?

Figyelt kérdés
Kis mellem van, akkora hogy ruhában nem is látszott semmi...EDDIG. És nem hallottam még olyanról hogy ennyi idősen még nőhet... szóval nem értem. És mitől lehet keményebb mint szokott lenni? Én szerettem a "laposságom". Így meg most van is meg nincs is mellem... de nagyon zavar.
2009. febr. 24. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes? Attól lehet esetleg.
2009. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő egyformán nő? Vagy csak az egyik? Menstruációs ciklussal nem függ össze? Mi az az "utóbbi idő"? Napok, hetek, hónapok? Más panasz nincs? Láz? Pirosság? Váladékozás a bimbóból?
2009. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő egyformán nől, kb 2 hete még minden normális volt, azóta van hogy keményebb, néha fáj is egy picit, de az ritka. Mestruációnál nem ilyen szokott lenni. Valami baj lehet?

Terhesség kizárva.

2009. febr. 24. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tul sok a veredben a prolaktin, az a terhesseghez hasonlo tuneteket produkal ( feszulo mellek, sot meg tejtermeles is lehetseges, nem esel teherbe stb...). Kerj egy altalanos kivizsgalast a hazi orvosodtol.
2009. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!