Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetsñges, hogy a sok...

Lehetsñges, hogy a sok utazas miatt kesik a menstruacio vagy nem jon meg? Ebben a honapban voltam new Yorkban, aztan otthon, most pedig Mallorcan, sokszor erzem, hogy meg akar jonni, de semmi sem tortenik. Aggodok

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges. Legalábbis volt, hogy én is mást csináltam, mint a megszokott, jöttem-mentem stb. És mindeközben teljesen más dolgokat kajáltam, mint általában. Bár mondjuk nekem inkább hamarabb szokott megjönni extrém körülmények között. Na én ezt a kajálásra fogom.

Ha pár napot késik, vagy 1-max 2 hát, akkor szerintem nem gáz még.

Bár ha van miért aggódnod, akkor az is lehet persze. :)

2011. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 HETET (ez kimaradt)
2011. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Naga_Chevalier válasza:
Ha nem a megszokott stresszhelyzetben van egy nő akkor előfordulhat hogy a ciklusa kissé megváltozik esetenkén ki is maradhat. De ha másik éghajlatra mész akkr nem csoda, hogy ilyesfajta dolog megesett. Semmi para. Nem lesz gáz.
2011. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!