Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a hátamon lévő...

Mit tegyek a hátamon lévő pattanásokkal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezek már hegek, lilák meg pirosak meg vörösek, már kentem pár gyógyszertári kenőccsel, de valami igen hatékony kellene. Már 2O éves vagyok, és nem hiszem el, hogy még mindig pattanásos vagyok, azt hittem ezt kinövöm. eléggé zavar, hogy nem vehetek fel akármilyen felsőt, meg pántnélkülit, csak boleróval..

Valami gyógyszert is szednék, de olyat ami tényleg használ, és nem fényérzékeny, mivel jön a nyár, és szeretnék napozni, meg ilyenek.


2011. márc. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj bőrgyógyászhoz.
2011. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak úgy 20 évesen múltak el a pattanások a mellemen és a hátamon. Próbálj kicsit napozni, illetve vitaminokat szedni (C és D). Ha még így sem múlik, fordulj bőrgyógyászhoz.
2011. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LeeWie válasza:
Vastagon szappanozd be és hagyd 2-3 percig. Plusz bőrgyógyász
2011. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ja, tényleg a bőrgyógyász lesz, csak nem akartam, hogy gyógyszert írjon rá, de hátha valami hatásos krémet kapok. amúgy nincs sok rajta, meg nem nagyon gusztustalan, meg ilyesmi, csak zavar azért.
2011. ápr. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!