Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a fenekem. Főleg...

Nagyon fáj a fenekem. Főleg ha leülök. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Mert nem aranyér az biztos, mert akkor viszketne. A farokcsontomnál fáj ha leülök és ha felállok, ülés közbe egy idő után elmúlik, járás és álláss közbe nem fáj. Biciklizéstől még jobban. :S SOS. help. mit csináljak, egyáltalán mi ez?
2011. márc. 30. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a biciklizéstől fáj? Nekem attól szokott.
2011. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltört a bicaj ülése, velem is előfordult már. Próbálj meg állva bringázni (én úgy szoktam, amíg el nem fáradok)
2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De előtte is fájt. Közben pedig szinte elviselhetetlenül. Ha kiálltam még jobban fájt (???) Nem értem. De biztos nem attól van.
2011. márc. 30. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor doki esetleg,ha nem múlik el.. Bár ha nagyon fáj stb,akkor már most orvos..
2011. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nem mindig fáj annyira. És már régebben is volt ilyen, de azután el is múlt. Lehet most is el fog. Csak gondoltam megkérdem, hátha tapasztalt már ilyet valaki. Köszi.
2011. márc. 30. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Sovány vagy? Lehet, hogy azért fáj.
2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!