Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadságfolt ellen? (Kérdésed...

Izzadságfolt ellen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A barátnőmet már nagyon idegesíti. Sokszor úgy van h nincs is melege és mégis izzadságfolt van a pólóján de van amikor a (vékonyabb)pulcsiján is. Fürdik minden nap és dezodort is használ és tiszta ruhákba jár. Mit tud csinálni még?
2011. ápr. 1. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A túlzott izzadás hátterében általában belgyógyászati, hormonális vagy egyéb rendellenesség áll. Ilyen esetben az izzadás tulajdonképpen egy tünet, ami jelezhet valamilyen betegséget is! Szóval egyértelműen dokihoz kell menni...
2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress rá: lokális hyperhidrózis
2011. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában szintén ez a bajom-bár sosem volta izzadós!Én megfigyeltem magamon és olyankor jön elő legtöbbször mielött megjön.Gondolom ennek hormonális okai lehetnek.Egyébként utánnanéztem a neten és kiválthatják betegségek,vagy akár a stressz is,nem beszélve a hormonális dolgokról!Lehet a gyógyszertárba kapni egy Exodor nevű"ecsetelőt"(600ft körül van),és ez nekem nagyon bevált!!!Sztem próbálja meg a barátnőd!!!
2011. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én is elég izzadós vagyok és mióta ezt használom, még sportolás közben is alig izzadok. :)

2011. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!