Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Sürgős. Többi...

Ez mitől lehet? Sürgős. Többi lent.

Figyelt kérdés
Na a tisztulásom után párnappal megint elkezdtem vérezni de ez olyan enyhe vérzés aztán másnapra elmúlt...azután megint párnappal véreztem..és megint elmúlt ..és most megint vérzek most már két napja de olyan enyhe vérzés.....a tisztulásomnak pedig csak 16-án kellene megjönnie és semmi fájdalmat nem érzek...kérlek segítsetek mitől lehet ez????
2011. ápr. 4. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy mitől lehet az jó kérdés, de kérd meg a dokit, hogy küldjön el vérvételre, és beszéljétek meg ezt a problémát. Lehet felír valami gyógyszert (de ne fogamzásgátlót, az nem "állítja" be a menzeszt, hanem mesterséges ciklust csinál). Bár nem vagyok doki, de ezt rengetegen hangoztatják.
2011. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet hülyeséget kérdezek, de nem lehet hogy felfáztál?
2011. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én nem tudom de olyan ideges vagyok hogy mitől lehet ez...volt már így de már nagyon régen de akkor csak olyan barnás folyásom volt és pár nap alatt elmúlt....
2011. ápr. 4. 17:14
 4/14 tetris ***** válasza:
A leírtak alapján akármi is a bajod, azt mindenképpen látni kell orvosnak, mert ez így nem normál állapot. Valami gond van, azért vérezgetsz össze-vissza. Ezt látatlanban nem fogjuk tudni megmondani, hogy mitől van. Sajna el kell menned a nőgyógyászhoz, ahogy a többiek is ajánlották már.
2011. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
márciusban töltöttem be a 17-et és még nem voltam nődokinál...anyu még nemis akar elvinni....de én már szerettem volna elmenni.. szeretnék már fogamzásgátlót is feliratni
2011. ápr. 4. 17:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj dokihoz menni. Furcsa, hogy Anyukád nem akarja, hogy elmenj.
2011. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ez az....rá kell szednem valahogy szorítsatok h semmi baj ne legyen ):
2011. ápr. 4. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:
A 17:29-es vagyok. Drukkolok Neked, de biztos nem lesz komoly baj.
2011. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tetris ***** válasza:
Hát mondd meg az igazat Anyukádnak, hogy össze-vissza vérezgetsz, és emiatt mész a nőgyógyászhoz. Azt, hogy még tablettát is íratni akarsz, már nem mondod el.
2011. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell hogy anyukád elvigyen, egyedül is nyugodtan mehetsz, vagy kérj meg egy b.nőt aki elkísér, ha anyukád nem hajlik rá.
2011. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!