Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mintha a levegő beszorult...

Mintha a levegő beszorult volna intim tájékon. Mi ez?

Figyelt kérdés

Már többször tapasztaltam (általában hamar elmúlt), viszont egyszer egy egész éjszakán át szenvedtem vele, hogy úgy "szúr" az alfelem, mintha levegő szorult volna belé. (Általában az embernek így szokott fájni az oldala, mikor valóban a levegő a ludas.) Ez viszont olyan, mintha a méhem, vaginám környékén lenne. Pisilni is nehezen tudok ilyenkor.

Egyéb panaszom nincs, pláne miután elmúlik, szóval nem hinném, hogy fölfázás, nemi betegség lenne a háttérben.

Van aki érzett már hasonlót?


2011. ápr. 4. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Éltél mostanában nemi életet?
2011. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. (de nem közvetlen utána tapasztalom, ha ez számít.)
2011. ápr. 4. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Lehet, hogy a lágyékcsatornád a ludas. Valami nyom odabent. Bár ha csak időnként fáj, nem hiszem, hogy sérv lenne. Ha sokat fáj, menj orvoshoz vele, ő majd megmondja. Mert mi itt csak tippelgetünk.

2011. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért csak ide írtam, mert tényleg elég ritkán van. Évek alatt csak párszor tapasztaltam, azok hamar el is múltak, legutóbb volt kicsit hosszabban. Gondoltam hátha valaki tapasztalt ilyet, és valami egyszerű magyarázat van rá.:-) Ha sokszor lenne biztos orvoshoz fordulnék.

2011. ápr. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!