Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi UH-n észrevették volna...

Hasi UH-n észrevették volna ha petefészekcisztám van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten azt keresték akkor valószínüleg igen. de nem biztos
2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászati kivizsgálás során került sor a hasi UH-ra, rákszűrés, tapintásos vizsgálat és mellvizsgálat mellett.

Azért kérdezem, mert most hagytam abba a fogamzásgátlót, az első menszeszem rendben megjött, azóta viszont már egy hete késik a második...már minden eszembe jutott, h mi okozhatja... De most voltam kb 2 hete nőgyógyászaton és ott azt mondták teljesen egészséges vagyok.

2011. ápr. 5. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:

húúúú erről tudok mesélni:


Hasi ultrahangon cisztát állapítottak meg néhány hete. Az ultrahangos szólt, hogy menjek el nőgyógyászhoz vele. Elbumliztam nőgyógyászhoz, aki tapintásos meg hasonló vizsgálatok után közölte, hogy ELKÉPZELHETŐ a dolog. A biztonság kedvéért hüvelyi ultrahangot kért. Hüvelyi ultrahangon pedig semmit nem találtak. Tehát ki tudja, hogy kinek kellene és mit észrevenni a mai egészségügyben. Hüvelyin a méhemet is elég nehezen találták!!!!!!!!! Nemhogy még cisztát.

Mondjuk a ciszta egyébként és hol van, hol nincs jó esetben.


Nemrég hagytad abba a fogigátlót, szerintem ne idegeskedj, ilyen előfordulhat.

2011. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fog.g. után nekem 60 napig nem jött meg. 3 hónap, mire kiürül a tabi teljesen. (Természetesen védeni nem véd!)
2011. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve hagytam abba, aug-ig megjöttm inden oké volt utána nem, novemberben mentem orvoshoz, csinált UH-t petefészek cisztára gyanakodva, de nem volt semmi, irt ki gyógyszert amitől megjött nov-ben, decemberben, januárban nem, februárban igen, márciusban nem....most áprilisra várom :(
2011. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor igyekszem türelmes lenni és a tabletta kellemetlen utóhatásának betudni a dolgot. Tök örültem, amikor az első rendes mensim megjött a tabi abbahagyása után (mondjuk az is 38 napra, de nekem a tabi előtt is 35 napos ciklusaim voltak). Most meg sehol semmi...

Azon gondolkodtam, hogy esetleg megpróbálom a cickafark teát, ártani nem árt, talán megjön tőle :)

2011. ápr. 5. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a tabi utóhatása, csak ezt nem szokták reklámozni. Vkinek évekig nem áll helyre...

3 hónapig legyél türelmes, aztán irány a doki.

2011. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!