Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. napi vérvétel (hormonvizsgá...

3. napi vérvétel (hormonvizsgálathoz) előrehozható 2. napra?

Figyelt kérdés
Magas prolactin, Tsh és sterilitás miatt vérvételre kell mennem a ciklus 3. és 21. napján. Ez nem is lenne gond, ha nem össze-vissza jönne meg, most pl. épp ma. Tehát a 3. nap szombat, amikor nincs vérvétel, hétfő viszont már az 5., ami már nem mutat értékelhető eredményt. Én úgy gondolom, ha holnap megyek dél körül (addig bírom éhen), az már reálisabb eredményt produkál.
2011. ápr. 7. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2.nap is jó:)
2011. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy ha hétvégre esik a 3. nap, akkor az 5-en menjek. De szerintem mehetsz a 2-on is, a lényegen úgysem változtat.

Viszont dél körül ne menj, mert a prolaktint minél előbb kell levenni, legjobb 8 órakor, viszont már 10 órakor is fals eredményt mutathat.

2011. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem néznek inzulint, akkor nem kell éhgyomorra menni, mert a hormonknak mindegy, hogy eszel-e vagy sem.
2011. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! már meg is van az eredmény (tíz órakor vették le), minden rendben.
2011. ápr. 8. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Hú, az jó gyors volt! Megkérdezhetem, hogy melyik város volt?
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza. Múltkor is egy nap alatt megvolt.Most külön örültem, hogy nem bizonytalanul kell "neki mennem" a 7végének.
2011. ápr. 9. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:

És szeded a Bromocriptint a prolaktinra?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek!

2011. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha igen, akkor mióta és mennyit és mennyi ideig kell szedned?

Tényleg bocsi, de olyan jó lenne, ha lenne valaki rajtam kívül... :-)

2011. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szedem. Sőt, már évek óta magas a prolactin, de halogattam a kivizsgálást. Most "megnyugtatott" a doki, hogy ilyen magas prolactinnal (egy tavalyi leletem vittem most vissza) nem fogok teherbe esni. Ráadásul a mellem nagyon fáj. Így szántam rá magam az ismételt vizsgálatra. De most jóval határérték alatt volt.Bromo-ról olvasgattam, de semmi jót, ezért sem erőltettem a dolgot.
2011. ápr. 9. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Á, értem, akkor mégsem sikerült találnom egy társat. :)

Örülök azért, hogy nálad minden rendben van!

És köszönöm a választ! :)

2011. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!