Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az természetes, hogy szinte...

Az természetes, hogy szinte mindennap van folyásom és ráadásul kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés
Nagyjából utánanéztem a gyakori nőgyógyászati problémáknak, és ilyesmit nem igazán találtam és úgy gondolom, hogy nem lehet nagy baj.
2011. ápr. 8. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fertőzés vagy gomba lehet.
2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát nőgyógyászhoz kell mennem? :S
2011. ápr. 8. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Gomba lehet. A patikában kapható vény nélkül rá kúp.
2011. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De a gomba az nem viszket ?
2011. ápr. 8. 21:18
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért leírnám inkább ide, mert gondolom itt elég sok tapasztalt nő van már aki tudna nekem segíteni. Nőgyógyászhoz nem szeretnék elmenni, max. ha nő az illető, de akkor sem nagyon. Tehát úgy van az egész, hogy este szépen lezuhanyzok, ( Dove szappannal a száraz bőröm miatt ) és persze ott is ezzel mosom meg, majd jól leöblítem. Reggel még friss vagyok, de már suliban a 4-5 óra után, ami úgy 11 és fél 12 között van, akkor már érzem saját magamon. Például ha szétteszem kicsit a lábam a padban mert már elzsibbadt, akkor nagyon érzem. És eléggé kellemetlen, mert ha én érzem, akkor szerintem más is.


A menstruációm szerintem normális, azzal semmi baj nincs. Csupán mikor megjön akkor van mikor hát pukizok, akkor néha úgy fáj kicsit, de el is múlik egyből. Folyásom mostanában mindig van és hát hallottam itt valami színről is, hát az enyém olyan tört fehér és nagyon kellemetlen a szaga. Szerintem ez okozza az egészet. De úgy tudom, hogy még a mindennapi folyás sem utal semmilyen betegségre.


Ha valaki tud segíteni az írjon. Csak a végső esetben szeretnék eljutni a nőgyógyászhoz. Mármint ezt úgy értem, ha itt nem tudtok segíteni. :)


U.i: bocsi ha gusztustalan voltam, de név nélkül megmerem tenni

2011. ápr. 8. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
végső eset van, irány a nőgyógyász...gombára való kúpot ne vegyél a patikában, mert valószínűleg bakteriális fertőzésed van és hüvelygyulladásod ... kezeletlen fertőzés pedig meddőséget okoz
2011. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

rendben... most egész éjjel nem fogok tudni aludni :S

Köszönöm a válaszokat. :)

2011. ápr. 8. 21:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a kivizsgálás ingyenes ?
2011. ápr. 8. 21:43
 9/17 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szagú folyás mindig valami fertőzésre utal, úgyhogy mindenképpen orvoshoz kell menned.
2011. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ne félj a nőgyógyásztól, mert akár férfi, akár nő, semmit nem jelent neki a puncid.
2011. ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!